ALXBUY = Bilişim ve Teknoloji Satın Alma Platformu

 

ALXBUY.COM'da alıcılar alım güçlerini birleştirdikleri için avantajlı fiyatlardan faydalanıyor.  

     

8MATE FOR VSPHERE

8MATE FOR VSPHERE hangi problemi çözer?

 

Problem

vSphere istemcide izin durumu gözden geçirmek için yöneticilerin her kaynağı ayrı ayrı incelemesi gerekir. Bu da olası ayrıcalıkların (kullanıcı hakları) karmaşıklığını arttırır. 

vSphere içinde izin hakları genişletilmiş olabilir. "Anlık görüntü oluşturma" fonksiyonu, sadece birkaç adımda bir sanal makine kopyalaması sağlar, bu gibi hakların genişletilmesi veri hırsızlığı için açık oluşturur. Bu nedenle, sanal sunucu izinlerindeki şeffaflık büyük önem taşımaktadır.

VS1.jpg

 

Çözüm

8MATE for vSphere, tüm vSphere kaynaklarının tarar ve izinleri araştırır. Aynı zamanda hangi grup üyeliklerinin bir kullanıcıya hak verdiğini gösterir. Böylece, 8MATE zararlı güvenlik açıkları erken tespiti için önkoşul oluşturur. Standart işlemler için, 8MATE dosya üzerinde önceden tanımlanmış izinler sunar.  Pratikte, her rol için uygun izin kavramını belirlemede kullanılır. Gereksiz izinleri sonradan vSphere'de kaldırılabilir.

8MATE for vSphere'in özel bir fonksiyonel özelliği vardır. Örneğin "SNAPSHOT oluştur" gibi tartışmalı haklar 8MATE üzerinde doğrudan çağrılabilir. Özet olarak, hangi sanal makinelerde bu izne kim sahip hemen görebilirsiniz.

VS2.jpg

TAM ZAMANI...

Projeniz varsa, teklif al linkine tıklayıp proje detaylarını paylaşın. Uzmanımızla birlikte sizin için doğru ürünleri belirleyin. Üreticiden özel fiyat alıp tasarruf edin !

ALXBUY.COM projesi "5th Core" tarafından geliştirilmiştir.