ALXBUY = Bilişim ve Teknoloji Satın Alma Platformu

 

ALXBUY.COM'da alıcılar alım güçlerini birleştirdikleri için avantajlı fiyatlardan faydalanıyor.  

     

Ağ Günlükleri

Bilişim ve Teknoloji ürünlerini internette nasıl arıyoruz?

Bilişim ve Teknoloji söz konusu olduğunda...

Projemiz var ya da bir ürün almamız gerekli.

Fiyat araştırmasını firmada kim yapıyor? Satın alma kararını kim veriyor?  Sadece fiyatı düşük olan ürün mü tercih ediliyor? Satınalma kriterleriniz ne? Kalite, referans, bakım ve teknik destek.

Projeniz varsa bilgi işlem ya da ihtiyacı olan departman ön çalışma yapıyor. Sadece bir ürün alımı olacaksa satınalma departmanına işi havale ediyorsunuz.

Bilgi Teknolojilerinde Yeni İş Modeli

İlk bilgisayar kullandığımda yıl 1987 yılıydı. Deniz Lisesi'ndeydim. O zaman buraya bu bilgisayar nasıl geldi diye düşünmemiştim.

O yıllarda yaşım gereği ve o yılların gereği teknoloji tüketicisi değildim. Aradan yıllar geçti. Şimdi ise çoluk çocuk hepimiz teknolojiyi çok hızlı tüketiyoruz. Teknoloji de o denli gelişiyor. Buna paralel de yeni ürünler çıkıyor. Bilgi Teknolojisi çalışanları bile yenilikleri takip etmekte zorlanıyor.  Bu alanda üretim yapan ya da satış yapan firmalar da belirli konuları seçip uzmanlaşma yoluna gidiyorlar. Yani herkes her işi yapmıyor. 

Devamını okuyun... »

RSS - ağ günlükleri beslemesine abone olun.

TAM ZAMANI...

Projeniz varsa, teklif al linkine tıklayıp proje detaylarını paylaşın. Uzmanımızla birlikte sizin için doğru ürünleri belirleyin. Üreticiden özel fiyat alıp tasarruf edin !

ALXBUY.COM projesi "5th Core" tarafından geliştirilmiştir.