ALXBUY = Bilişim ve Teknoloji Satın Alma Platformu

 

ALXBUY.COM'da alıcılar alım güçlerini birleştirdikleri için avantajlı fiyatlardan faydalanıyor.  

     

Hakkımızda

Bilgi Teknolojileri yatırımınızı ALXBUY ile yapın, avantajlardan faydalanın !

İster birey olarak kendiniz için, ister bilgi teknolojileri çalışanı olarak firmanız için ya da  firma sahibi olarak firmanız için teknoloji ile ilgili donanım, yazılım ve hizmet almak oldukça streslidir.

Aldığınız ürün sizin için doğru ürün mü, ihtiyaçlarınızı karşılayacak mı, fiyatı uygun mu gibi bir çok soru sizi meşgul eder.

Hepimiz biliyoruz ki, yaptığımız yanlış yatırım, hem para kaybına hem de zaman kaybına yol açar. 

Bilgi teknolojileri alanında doğru yatırımı zamanında yapmak çok önemli !

Çözüm doğru bile olsa, yatırımı  zamanında yapmadığınızda iş ve performans kayıpları yaşar, zamanında yatırım yapan rakiplerinizin gerisinde kalırsınız. 

bilgi teknolojileri projesi.jpg

 

Stres yaşamayın, işi ALXBUY uzmanlarına bırakın !

Bilgi teknolojileri bütçenizi birlikte planlayabiliriz. Mevcut bilgi teknolojileri envanterinizi çıkarıp, bu envanterin verimli kullanımı için çalışmalar yapabiliriz. Daha iyi ve performanslı çalışma koşulları için yeni teknolojileri mevcut sistemlerinize entegre etmenizi sağlayabiliriz.

İstediğiniz ürünü belirledikten sonra teklifinizi alır, sizin için uygunsa ödemeyi doğrudan tedarikçi ya da üreticiye yapar, anlaşmalı lojistik firmalarımızla ürünü adresinize getirtirsiniz. Ürün yurt dışından gelecekse yine anlaşmalı gümrük danışmanlarımızdan hizmet alabilirsiniz.

İsterseniz satın almadan önce ihtiyaç analizi, doğru ürünlerin belirlenmesi, satın aldıktan sonra da ürün kurulumu, teknik destek, bakım ve satış sonrası hizmetler için anlaşmalı iş ortaklarımızdan biri ile çalışabilirsiniz. Alxbuy ile  çalışan kendi alanlarında uzman 50'den fazla sistem entegratörü iş ortağı firma bulunmaktadır.  

Firmalar bilişim teknolojileri  alanındaki  satın alımlarını ALXBUY platformında birleştirerek daha güçlü olacak ve bu gücün avantajlarından faydalanacaklar. 

 

ALXBUY nedir?

  • ALXBUY, sadece teknoloji ve bilgi teknolojileri alanında faaliyet gösteren bir pazar yeri uygulaması değildir.  (PAZAR YERİ = MARKETPLACE = Alıcılar ile satıcıları biraraya getirir). 
  • ALXBUY'da bilgi teknolojileri alanındaki üreticiler ve tedarikçiler ücretsiz olarak ürün ve hizmetlerini sergilerler. ALXBUY, yeni ürün ve çözümler konusunda tedarikçi ve üreticilerin ALXBUY uzmanlarını eğitmesini ve uzmanların bilgilerini güncel tutmasını sağlar.
  • ALXBUY, teknoloji alıcıları için avantajlar sunan yeni nesil bir satın alma platformudur. Alıcılar ALXBUY'da yer alan makaleleri, ürün bilgilerini, marka çözümlerini, başarı hikaylerini ve e-bültenleri okuyarak yeni ürünlerden ve yeni teknolojilerden haberdar olurlar.
  • Alıcılar, Teklif Talep Formu'nu doldurarak özel fiyat talebinde bulunurlar. 
  • Alıcılar, ALXBUY uzmanlarından yardım alarak kendileri için doğru ürün ve çözümleri belirlerler.
  • ALXBUY'ın EMEA bölgesinde yer alan 50'den fazla iş ortağı bulunmaktadır. Bu iş ortakları sistem entegratörü olarak alıcılara satış öncesi ve satış sonrası desteği ALXBUY üzerinden verirler.
  • Alıcılar isterlerse ek hizmet ve servisleri de ALXBUY üzerinden alabilirler. (Proje analizi, saha analizi, demo, rakip analizi, teknoloji danışmanlığı, bütçe planlama, proje yönetimi vb)
  • ALXBUY, alıcılara tüm maliyetleri, opsiyonları ve ödeme koşullarını açık bir şekilde göstererek teklif sunar. 
  • ALXBUY, alıcıları için bilgi teknolojileri projelerindeki tüm operasyonu koordine eder. (ürün belirleme, demo, özel fiyat, proforma, sipariş, teslimat, kurulum, destek)

 

 

TAM ZAMANI...

Projeniz varsa, teklif al linkine tıklayıp proje detaylarını paylaşın. Uzmanımızla birlikte sizin için doğru ürünleri belirleyin. Üreticiden özel fiyat alıp tasarruf edin !

ALXBUY.COM projesi "5th Core" tarafından geliştirilmiştir.